Mavra Studios Clever
Last minute

Grécko z Bratislavy za 239 eur

Hotel Mavra Studios Clever v Grécku z Bratislavy v termíne 9.9. – 16.9.2019. Cena za 8 dní bez stravy je 239 eur. Kliknite pre viac info.

Obľúbený hotel Kleopatra Güngör o kapacite 106 izieb je situovaný pri známej Kleopatrinej pláži, 1 km od centra Alanye, 120 km od letiska v Antalyi.

Mavra Studios sú jednoduchšie studia 0 * iba cca 150 metrov od obľúbeného hotela Majestic Hotel & Spa 4 *. Štúdiá sa nachádza len 500 metrov od piesočnatej pláže, 200 metrov od centra letoviska kde nájdete nepreberné množstvo barov, diskoték, tradičných reštaurácií a obchodov so suvenírmi. Ubytovanie je vzdialené cca 4 km od letiska a cca 7 km od mesta Zakynthos. Zastávka miestnej autobusovej dopravy je vzdialená 100 metrov. 

CLEVER ponuka, je výhodná kombinácia ubytovanie v súkromných apartmánoch či štúdiách v blízkosti hotela vyššej kategórie, kde klienti so zakúpeným all inclusive plne využívajú programu all inclusive v rovnakej miere, ako keby boli klientmi priamo v danom hoteli. V tomto prípade klienti dochádza na stravovanie do hotela Majestic Hotel & Spa 4 *, avšak prakticky celý deň môžu relaxovať v tomto hoteli.

Hotel Majestic , v ktorom klienti Mavra Studios Clever so zakúpeným programom All inclusive čerpajú služby ponúka: – vstupnú halu 24 hodinovú recepciu – klimatizované spoločné priestory – vonkajší bazén s lehátkami a slnečníkmi zdarma – detský bazén – detské ihrisko – reštaurácia – bar – fitness – sauna – masáže Vstup do hotela Majestic len pre klientov so zakúpeným programom all inclusive.

Prejsť na ponuku

Sledujte pravidelne stránku lacneleto.sk, kde každý deň pridávame nové tipy na lacné dovolenky. Každý deň sa môže na stránke objaviť super last minute ponuka na lacnú dovolenku. Sledujte aj náš Facebook a Instagram.

Zanechať odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.