Paradise Bay
First Moment

Malta z Bratislavy na 11 dní za 395 eur

4* hotel Paradise Bay na Malte z Bratislavy v termíne 12.12. – 22.12.2019. Cena za 11 dní s raňajkami je 395 eur. Kliknite pre viac info.

Hotel leží na skalnatom útese v oblasti Cirkewwa s výhľadom na ostrovy Gozo a Comino. Vedľa hotela je prístav, odkiaľ odplávajú lode na ostrov Gozo.

Hotel po rekonštrukcii, vhodný pre všetky vekové kategórie. Hosťom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, lobby bar, koktejl bar, snack bar, obchody, internetové pripojenie, konferenčná sála.

Vlastné sociálne zariadenie, klimatizácia, TV so satelitným príjmom, telefón, kávovar, chladnička, sušička na vlasy, balkón s výhľadom na more. Za poplatok možnosť Wi-Fi pripojenie. Možnosť až dvoch prísteliek.

Hotel leží priamo pri mori pri vlastnej piesočnatej pláži, v blízkosti hotela je známa piesočnatá pláž Paradise Bay.

Tri vonkajšie bazény, krytý bazén (v zimnom období), sauna, jacuzzi, fitness centrum, tenisový kurt, vodné športy, potápačské centrum.

Prejsť na ponuku

Sledujte pravidelne stránku lacneleto.sk, kde každý deň pridávame nové tipy na lacné dovolenky. Každý deň sa môže na stránke objaviť super last minute ponuka na lacnú dovolenku. Sledujte aj náš Facebook a Instagram

Zanechať odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.