Best Western
Last minute

Taliansko z Bratislavy na 4 dní za 278 eur

4* hotel Best Western Hotel v Taliansku z Bratislavy v termíne 24.11. – 27.11.2019. Cena za 4 dní bez stravy je 278 eur. Kliknite pre viac info.

Hotel je situovaný v centrálnej ćasti Milána s od roku 1967 ponúka svojim hosťom vrelú a očarujúcu atmosféru v typickom talianskom štýle. Tento hotel je ideálny pre turistov, ale aj pre obchodných cestujúcich. Hotel Best Western Hotel St. George má strategickú polohu v blízkosti Corso Buenos Aires či hlavnej stanice Milána. Atrakcie ako Duomo, Fiera Miláno a všetky hlavné zaujímavosti sú ľahko dostupné aj vďaka stanici metra, ktorá sa nachádza len pár metrov od hotela. 

Všetky štandartne zariadené izby majú vlastnú kúpeľňu s WC a sušičom vlasov, centrálne regulovanú klimatizáciu, ústredné kúrenie, TV, rádio, telefón s priamou voľbou, službu budenia, príslušentvo na prípravu čaju a kávy, toaletný stolík, detektor dymu, trezor a minibar (za poplatok).

(otvorený v letných mesiacoch) a kaviareň, ktorá je otvorená od rána do neskorých hodín.Santana tiež ponúka bezplatné WI-FI služby v celom hoteli, rovnako ako práčovňu (za poplatok) a izbovú službu (za poplatok). 

24-hodinová recepcia, WI-FI pripojenie vo verejných priestoroch, klimatizácia vo verejných priestoroch, hotelová služba, viacjazyčný personál, hotelový trezor (za poplatok), výťah, úschovňa batožiny, raňajkový bufet, bar/kaviareň,parkovisko/garáž (za poplatok), terasa, záhrada, požičovňy bocyklov a áut.

Prejsť na ponuku

Sledujte pravidelne stránku lacneleto.sk, kde každý deň pridávame nové tipy na lacné dovolenky. Každý deň sa môže na stránke objaviť super last minute ponuka na lacnú dovolenku. Sledujte aj náš Facebook a Instagram

Zanechať odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.