Kivilcim Hotel
First Moment

Turecko z Bratislavy na 8 dní za 303 eur

3* hotel Kivilcim v Turecku  z Bratislavy v termíne 10.10. – 17.10.2019. Cena za 8 dní s polpenziou je 303 eur. Kliknite sem pre viac info.

Tento menší 3-hviezdičkový hotel ponúka jednoduchšie, no veľmi komfortné ubytovanie v dovolenkármi vyhľadávanom stredisku Marmaris, na pobreží Egejskej riviéry. Je situovaný necelých 100 m od od štrkovo-pieskovej pláže a svojim hosťom ponúka výborný pomer ceny a kvality služieb. Centrum Marmarisu sa nachádza cca 2 km od hotela, no najbližšie nákupné možnosti nájdete už po pár metroch chôdze. Hotel je výhodným pomerom ceny a kvality ubytovania a odporúčame ho nenáročnejším klientom.

K dispozícii sú: dvojlôžkové izby
Všetky izby majú k dispozícii vlastnú kúpeľňu s WC, sušič vlasov, minibar (za poplatok), klimatizáciu (za poplatok), telefón s priamou voľbou, trezor (za poplatok), balkón,detektor dymu.

Možnosť stravovania: polpenzia
Raňajky a večere sú servírované formou bufetu.

Prejsť na ponuku

Sledujte pravidelne stránku lacneleto.sk, kde každý deň pridávame nové tipy na lacné dovolenky. Každý deň sa môže na stránke objaviť super last minute ponuka na lacnú dovolenku. Sledujte aj náš Facebook a Instagram

Zanechať odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.