Ivana Palace, Bulharsko
First Moment

Bulharsko z Bratislavy za 241€ s raňajkami

4* hotel na rušnom a populárnom Slnečnom pobreží. Neskorá dovolenka na začiatku októbra od 5.10. – 12.10.2019 za smiešne peniaze. 8 dní oddychu aj so stravou.

Hotel Ivana Palace sa nachádza v západnej časti letoviska Slnečné pobrežie, 300 metrov od pláže, obklopený zeleňou. V pohorí Strandzha sa organizujú poľovačky so sprievodcom.

K dispozícii sú: jednolôžkové izby, dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky. Izby sú vybavené balkónom, kúpelňou s vaňou, klimatizáciou, káblovou TV, chladničkou s minibarom, telefónom, postieľkou (na vyžiadanie).

Vo výbave hotela je recepcia s nepretržitou prevádzkou, reštaurácia, bar, bezpletné WIFI na verejných priestranstvách, zmenáreň, úschovňa batožín, záhrada, terasa, vonkajší bazén, sauna, fitnescentrum, masáže, vírivka/jacuzzi, zariadenia pre schôdzky / bankety, biznis centrum, práčovňa, služba žehlenia, bezplatné súkromné parkovanie.

Sledujte pravidelne stránku lacneleto.sk, kde každý deň pridávame nové tipy na lacné dovolenky. Každý deň sa môže na stránke objaviť super last minute ponuka na lacnú dovolenku. Sledujte aj náš Facebook a Instagram

Prejsť na ponuku

Zanechať odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.