Copacabana, Bulharsko
First Moment

Nesebar v Bulharsku z KE za 297 eur

Ak hľadáte dovolenku na konci prázdnin v termíne 28.8. – 4.9.2019 v Bulharsku, toto bude ideálny typ pre Vás. Nesebar bez stravy na 8 dní z Košíc za 297 eur.

Hotel Copacabana, ponúka ničím nerušené strávenie príjemnej dovolenky v peknom a pokojnom prostredí. Trojpodlažná budova pozostáva z 26 izieb. K dispozícii je obchod, požičovňa motorových vozidiel a bezplatné Wi-Fi pripojenie v spoločných priestoroch. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie.

Dobre vedený, menšie prázdninový hotel je situovaný na pokojnom mieste, medzi letoviská Ravda a historickým Nessebar, len 80 m od peknej piesočnatej pláže. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia len niekoľko minút chôdze od hotela (obchody, reštaurácie, požičovne automobilov a motocyklov, kaviarne, vodné športy na pláži, športoviská).

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené klimatizáciou, TV, chladničkou, kúpeľňou s WC a sprchou. Verejná piesočnatá pláž sa nachádza približne 50 m od hotela. K dispozícii je hotelová reštaurácia, ktorá podáva jedlá domácej a medzinárodnej kuchyne.

Prejsť na ponuku

Zanechať odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.