Agapinor
Last minute

Cyprus z Bratislavy na 8 dní za 478 eur

3* hotel Agapinor na Cypre z Bratislavy v termíne 20.08. – 27.08.2022. Cena za 8 dní s raňajkami je 478 eur. Kliknite pre viac info.

Hotel na vás čaká v centre mesta Paphos. V bezprostrednej blízkosti nájdete množstvo nákupných a zábavných zariadení. Pláž Kato Paphos je vzdialená asi 3 km. Vzdialenosť od letiska Paphos je približne 13 km.

Zariadenie:
Agapinor s celkom 73 izbami na 5 poschodiach vám ponúka lobby s recepciou, hotelový trezor (za poplatok), WLAN/internetový kútik (za poplatok), výťah, bufetovú reštauráciu, bar s terasou, malú knižnicu, parkovanie zdarma. a rôzne obchody. Vonku nájdete bazén so slnečnou terasou a bar pri bazéne (sezónne). Ležadlá a slnečníky sú pri bazéne zdarma.

Ubytovanie:
Dvojlôžkové izby majú vaňu alebo sprchu/WC, fén, klimatizáciu, kúrenie, telefón, SAT TV, trezor na prenájom, balkón a je možné rezervovať aj s výhľadom na more. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby pre jednu osobu.

Prejsť na ponuku

Sledujte pravidelne stránku lacneleto.sk, kde každý deň pridávame nové tipy na lacné dovolenky. Každý deň sa môže na stránke objaviť super last minute ponuka na lacnú dovolenku. Sledujte aj náš Facebook a Instagram

Zanechať odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.