Makadi Palace
Last minute,  Luxus

Egypt z Bratislavy na 8 dní za 715 eur

5* hotel Makadi Palace v Egypte z Bratislavy v termíne 10.08. – 17.08.2022. Cena za 8 dní s All inclusive je 715 eur. Kliknite pre viac info.

„Palác Makadi“ sa nachádza asi 30 km južne od Hurghady v zálive Makadi priamo na rozsiahlej súkromnej pláži. Nájdete tu úchvatný koralový útes s rôznymi druhmi, kde môžete šnorchlovať (odporúčame kúpaciu obuv).
Plážová promenáda spája RED SEA HOTELS Makadi Spa, Grand Waterworld Makadi a Grand Makadi.

Zariadenie:
Už vstupná hala vás nadchne architektúrou so zvláštnym zmyslom pre priestor a sviežimi zelenými rastlinami. Nájdete tu recepciu (nemecky hovoriacu), ako aj lobby bar. poplatok; Vysokorýchlostné WIFI je za poplatok. V komplexe sú 3 bufetové reštaurácie, ako aj 4 reštaurácie s občerstvením, jedlom alebo špecialitami (čiastočne za poplatok). Hotel ponúka aj 3 all inclusive bary a Lobby bar (za príplatok), ktorý je otvorený 24 hodín denne.
V priestrannom komplexe sa nachádza očarujúca bazénová krajina (jeden bazén je sezónne vyhrievaný) so samostatným detským bazénom. Pri bazéne a na pláži sú v cene ležadlá, vankúše a slnečníky. Osušky nájdete v praktickej plážovej taške vo svojej izbe. V hotelovom komplexe je minimarket a na pláži viacero obchodov.

Izba:
Celkovo 511 izieb je rozmiestnených na 4 poschodiach. Junior suity (DZJ/EZJ) sú vkusne zariadené a majú vaňu/sprchu, sušič na vlasy, WC, telefón, SAT TV, minibar (za poplatok), trezor, klimatizáciu (sezónne), pohodlné posedenie (rozkladacia pohovka), balkón/terasa. Veľký junior apartmán (DBJ/EBJ) ponúka pri rovnakom vybavení viac obytného priestoru. Junior suitu a veľkú junior suitu môžu obsadiť maximálne 2 dospelými a 2 deťmi a potom majú ďalšiu rozkladaciu pohovku a prístelku.
S porovnateľným vybavením má Grand Suite (DSD) spálňu a obývaciu izbu, ako aj extra sprchu. Pri obsadení 2 dospelými a 2 deťmi sú prístelky v obývacej izbe.

Šport a zábava:
6 tvrdých tenisových kurtov s/bez reflektorov (za poplatok), futbalové ihrisko (za poplatok), stolný tenis (za poplatok), plážový volejbal, aerobik, vodný aerobik, vodné pólo, športové aktivity, hry. Makadi Fitness Club a masáže za poplatok. Denne sa meniaca večerná zábava a živá hudba. Promenáda vás zavedie do školy potápania „Aquarius Diving Club“.

Maxi Kids Club a ETI Baby Service:
Aby bol prázdninový týždeň pre malých hostí ETI vo veku od 4 do 12 rokov vzrušujúci, v ETI Maxi Kids Clube v susednom hoteli Grand Waterworld je 6 dní v týždni pripravený pestrý program. Medzi 10:00 a 15:00 (otváracia doba sa môže sezónne meniť) vymýšľajú nemecky hovoriace opatrovateľky každý deň niečo nové a je tu vhodná zábava pre všetky vekové kategórie.

ETI Baby Service pre všetkých veľmi malých hostí ETI – vo všetkých HOTELoch RED SEA s detským klubom ETI Maxi. ETI má pre vás pripravené rôzne detské potreby, ktoré si môžete zapožičať v detských kluboch ETI Maxi, v závislosti od dostupnosti a za zálohu (10 až 20 eur): moskytiéra, bugina na prenájom, ohrievač fliaš, hračky na pláž a do vody, WC sedadlo, Kanvica, prebaľovacia podložka.

Odporúčame vám, aby ste si Baby Service včas objednali na baby@eti.de

All inclusive:
Raňajky formou bufetu, obedy formou bufetu, menu alebo občerstvenie, rôzne večerné bufety alebo à la carte menu aj v Makadi Mall, niektoré menu a nápoje za príplatok. Miestne rozlievané nealkoholické nápoje 24 hodín a rozlievané alkoholické nápoje od 12:00 do polnoci.
Vyžaduje sa vhodné oblečenie na večeru. Nosenie all inclusive náramku je povinné. Viac informácií o programe all inclusive a ďalších službách za príplatok získate na mieste.

upozornenie:
V Egypte je povinná vízová povinnosť. Na získanie víza musí byť vstupný papier (odporúčame cestovný pas) platný ešte 6 mesiacov po skončení cesty. Vstupné vízum do Egypta nie je zahrnuté v cene zájazdu. Vydanie víz pred vstupom cez Egypt. Veľvyslanectvo Berlín/konzuláty v súčasnosti stojí 22,- € za vízum. Ako nemecký turista dostanete vízum aj po prílete na egyptskom letisku (25 USD / vízová známka cca 22 EUR). Na mieste je k dispozícii vízová služba, ktorá je v súčasnosti spoplatnená € 28,-/osoba a zahŕňa víza vrátane spracovania a pečiatky, čo šetrí čas pri vstupe.

Pobyt v hoteli:
V HOTELI RED SEA je neskorý check-out, teda hotelová izba a objednaná cateringová služba sú vám k dispozícii bez obmedzení až do vyzdvihnutia.

Prejsť na ponuku

Sledujte pravidelne stránku lacneleto.sk, kde každý deň pridávame nové tipy na lacné dovolenky. Každý deň sa môže na stránke objaviť super last minute ponuka na lacnú dovolenku. Sledujte aj náš Facebook a Instagram

Zanechať odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.