Sharm Resort, Egypt
Last minute

Egypt z Bratislavy na 8 dní za 444 eur

4* hotel Sharm Resort v Egypte z Bratislavy v termíne 16.07. – 23.07.2022. Cena za 8 dní s All inclusive je 444 eur. Kliknite pre viac info.

Fantastickú polohu hotelového komplexu charakterizuje ohromujúci koralový útes „Far-Garden“, ktorý leží priamo pred vlastnou hotelovou plážou a ponúka potápačom a šnorchlistom fascinujúce pohľady do veľkolepého podmorského sveta Červeného mora. Známy záliv Na’ama s mnohými nákupnými a zábavnými zariadeniami je vzdialený cca 6 km. Dvakrát denne premáva bezplatná kyvadlová doprava. Pláž a domový útes môžu využívať aj hoteloví hostia priamo susediaceho sesterského hotela „Sharm Plaza“. Vzhľadom na príbrežný koralový útes je prístup do mora možný len cez mólo na kúpanie a odporúča sa len skúseným plavcom (odporúča sa kúpacia obuv).

Komfortný hotel je spojený s elegantným sesterským hotelom „Sharm Plaza“ do hotelového komplexu a je vzdialený cca 300 m od pláže. K dispozícii je celkom 224 štýlových izieb a množstvo zariadení pre relaxačnú dovolenku na pláži. Vstupná hala a recepcia sa nachádzajú v „Sharm Plaza“, rovnako ako rôzne reštaurácie, bary a nočný klub. V krásnom vonkajšom areáli sú 2 sladkovodné bazény (jeden je v zime vyhrievaný). Na pláži a pri bazéne sú zdarma k dispozícii ležadlá, vankúše a slnečníky. Plážové osušky sú k dispozícii zadarmo pomocou moderného kartového systému. Hostia môžu využívať všetky zariadenia hotela Sharm Plaza. Vo vstupnej hale môžete bezplatne využívať obmedzené Wi-Fi pripojenie na internet. Vysokorýchlostné WIFI je za poplatok.

Štandardné izby (DZN/EZN) majú sprchu, WC, sušič na vlasy, káblovú TV, telefón, trezor, minibar (za poplatok), klimatizáciu (sezónne) a okno alebo balkón/terasu s výhľadom do záhrady alebo na bazén, max. obsadenosť 2 osoby.
Nadštandardné izby (DZS/EZS) majú rovnaké vybavenie ako štandardné izby, sú však väčšie.
Izby superior s výhľadom na more (DZV/EZV) majú okrem nadštandardného vybavenia a veľkosti aj výhľad na more.

Prejsť na ponuku

Sledujte pravidelne stránku lacneleto.sk, kde každý deň pridávame nové tipy na lacné dovolenky. Každý deň sa môže na stránke objaviť super last minute ponuka na lacnú dovolenku. Sledujte aj náš Facebook a Instagram

Zanechať odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.