Revmar
First Moment

Španielsko z Bratislavy na 8 dní za 223 eur

3* hotel Revmar v Španielsku  z Bratislavy v termíne 14.10. – 21.10.2019. Cena za 8 dní bez stravy je 223 eur. Kliknite sem pre viac info. V cene však nie sú služby delegáta.

Hotel Reymar sa nachádza v letovisku Malgrat de Mar na pobreží Costa de Barcelona. V okolí hotela sa nachádzajú bary, reštuarácie, diskotéky. Hostia sa môžu tešiť na piesočnatú pláž, ktorá sa nachádza len 100 metrov od hotela. Vzdialenosť hotela od letiska Girona je 30 km a od letiska v Barcelone 66 km.

Hotel Reymar disponuje 24h recepciou. V hoteli nájdete barovú kaviareň, ako aj jedáleň a reštauráciu, ktorá je otvorená pre verejnosť všeobecne a pre našich zákazníkov, ako aj pre osoby so zdravotným postihnutím. Hotel ďalej ponúka 2 výťahy, prístupné z garáže a medzi poschodiami, obmedzený priestor pre fajčiarov, záhradnú terasu, vonkajšie parkovisko, zelené plochy, detské ihrisko, solarium, plaváreň, diskotéku, herňu. Zariadenia sú vybavené bezbariérovým prístupom a WC s madlom.

Prejsť na ponuku

Sledujte pravidelne stránku lacneleto.sk, kde každý deň pridávame nové tipy na lacné dovolenky. Každý deň sa môže na stránke objaviť super last minute ponuka na lacnú dovolenku. Sledujte aj náš Facebook a Instagram

Zanechať odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.