H.top Calella Palace
First Moment

Španielsko z Bratislavy na 8 dní za 257 eur

4* hotel H.top Calella Palace v Španielsku  z Bratislavy v termíne 11.10. – 18.10.2019. Cena za 8 dní bez stravy je 257 eur. Kliknite sem pre viac info. V cene však nie sú služby delegáta.

Štvorhviezdičkový hotel H · TOP Caleta Palace sa nachádza v živom meste Platja d’Aro, na pobreží Costa Brava (severovýchodné pobrežie Španielska) a má priamy prístup na pláž. Hotel je vzdialený od letiska Barcelona · El Prat 110 km a 32 km od letiska Girona. Vzdialenosť hotela od centra mesta je 300 m.

K dispozícii sú jednolôžkové izby, dvojlôžkové izby.
Väčšina 300 izieb ponúka výhľad na Stredozemné more a uvoľnené prostredie je ideálne pre páry a rodiny. Hotel prešiel rekonštrukciou v roku 2017. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu s WC, klimatizáciu, satelitnú TV, telefón, balkón s výhľadom na more alebo do záhrady. Taktiež je tu možnosť použitia trezora za poplatok a bezplatnej Wifi siete.
CHECK IN: po 14:00 hod.
CHECK OUT: do 10:00 hod.

Prejsť na ponuku

Sledujte pravidelne stránku lacneleto.sk, kde každý deň pridávame nové tipy na lacné dovolenky. Každý deň sa môže na stránke objaviť super last minute ponuka na lacnú dovolenku. Sledujte aj náš Facebook a Instagram.

Zanechať odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.