H.top olympic
Last minute

Španielsko z Bratislavy na 8 dní za 404 eur

3* hotel H.top Olympic v Španielsku z Bratislavy v termíne 18.10. – 25.10.2019. Cena za 8 dní s raňajkami je 404 eur. Kliknite pre viac info.

Trojhviezdičkový hotel H · TOP Olympic sa nachádza v pokojnej rezidenčnej štvrti Calella v meste Costa Maresme-Barcelona (severovýchodné Španielsko), len 350 metrov od pláže. V okolí sa nachádza široký výber barov, obchodov a reštaurácií. Hotel je vzdialený od letiska Barcelona · El Prat 65 km a 35 km od letiska Girona. Centrum je vzdialené od hotela 400 m.

Služby hotela: Tento hotel ponúka množstvo zábavných aktivít a relaxačných komfortov pre dospelých a deti. V hoteli je možnosť využiť 24-hodinovú recepciu, reštauráciu, bary, 3 vonkajšie bazény s lehátkami a slnečníkmi, mini klub. Hotel ponúka uložný trezor za poplatok a bezplatný prístup na Wifi. V hoteli sa usporadúva pravidelný animačný program.

K dispozícii sú jednolôžkové izby, dvojlôžkové izby.
Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu s WC, klimatizáciu, satelitnú TV, telefón, zariadený balkón, písací stôl. Je to ideálna voľba pre mladé páry a skupiny hľadajúci hotel s mladou, živou a priateľskou atmosférou a dobrým štandardom ubytovania.
CHECK IN: po 14:00 hod.
CHECK OUT: do 10:00 hod.

Cena zahrňuje: Letecká doprava, letiskové poplatky, 1 x príručnú batožinu 10kg + 1 x príručnú batožinu 5kg pre každú osobu, Batožina: Presné rozmery a váhy budú uvedené v kalkulácii na požiadanie, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, asistenciu na letisku po prílete do destinácie, poistenie insolventnosti CK.

Prejsť na ponuku

Sledujte pravidelne stránku lacneleto.sk, kde každý deň pridávame nové tipy na lacné dovolenky. Každý deň sa môže na stránke objaviť super last minute ponuka na lacnú dovolenku. Sledujte aj náš Facebook a Instagram

Zanechať odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.