Comfort Corali Beach Aparthotel
Last minute

Grécko z Bratislavy za 279 eur s All Inclusive

4* hotel Comfort Corali Beach Aparthotel v Grécku z Bratislavy v termíne 20.9. – 27.9.2019. Cena za 8 dní s All Inclusive je 279 eur. Kliknite pre viac info.

  • PANClub a FRIENDLY. Apartmánový komplex Comfort Corali Beach je malý komfortný rodinný hotel, ktorý ponúka kľudnú a pohodovú atmosféru. Je umiestnený na kludnejšom mieste, na rozhraní letovísk Kokini Hani a Gournes. FRIENDLY znamená, že klienti, ktorí si zakúpia zájazd do COmfort Corali Beach, môžu využívať v rámci all inclusive pláž pri Blue Sky Beach (lehátka a slnečníky zdarma) a nápoje v pool bare (vzdialenosť cca 100 m). Centrum Kokini Hani je vzdialené cca 500 m a centrum susedného letoviska Kato Gouves je cca 1,5 km., 15 km západne od Heraklionu a iba cca 12 km od medzinárodného letiska. Apartmány sú, čo by iba kameňom dohodil od piesočnatej pláže, ponúkajú nádherný výhľad na more a jednoduchý prístup k množstu reštaurácií, barom a obchodom na prímorskej promenáde. Toto ubytovanie doporučujeme všetkým klientom, ktorí vyhľadávajú dovolenku za výhodnú cenu s programom all inclusive. Animačné programy pre deti a dospelých, ktoré sú zaistené v susednom Comfort Blue Sky Beach (cca 100 m) Vám umožní využiť zábavy počas Vášho pobytu. Pokiaľ však animačné programy nevyhľadávate a chcete iba relaxovať a odpočívať, krásna piesočnatá pláž priamo pri Corali Beach je k tomu ako stvorená. Oficiálna kategória hotelu je 4*, naša prodejná kategória je 3*.
  • Corali Beach Apartments sa skladá z 29 apartmánov pre 2-4 osoby, ktoré majú 2 oddelené miestnosti (apartmány PROMO, sú v prízemy/suterén). Sú vhodné predovšetkým pre rodiny s deťmi. Všetky izby sú vybavené klimatizáciou (za poplatok), TV, vaňou alebo sprchovým kútom, chladničkou, sejfom (za poplatok) a balkónom alebo terasou s výhľadom na more, bazén a okolie. Za príplatok 5€ na deň je možnosť kuchynského kútiku so základným vybavením.
  • Formou All inclusive: Aktuálny program ALL INCLUSIVE: – raňajky: formou amerického bufetu v hlavnej reštaurácii 07:30 – 09:30) – obed: light bufet v hlavnej reštaurácii (13:00 – 15:00) – večere: formou plného bufetu v hlavnej reštaurácii (19:30 – 21:30) NÁPOJE: – počas hlavného jedla (obedy, večere) v hlavnej reštaurácii: miestne víno (biele, červené alebo ružové), miestne nealkoholické nápoje, ovocné šťavy/džúsy (nie fresh), čapované pivo, čerstvá voda. POOL – BAR: (10:00 – 22:00) – miestne alkoholické nápoje ouzo, rakia, brandy, možnosť koktejlov podľa aktuálnej ponuky Vám poskytnú v bare, miestne víno, miestne pivo, káva, čaj, ovocné šťavy (nie fresh), pitná voda, občerstvenie (popcorn, sušienky). – 16:00 – 17:00: coffee time pri bare, zmrzlina 16:00 – 17:00 Po 22:00 sú všetky nápojde za príplatok. Zloženie programu all inclusive je orientačné. Zmena zloženia aj časov all inclusive vyhradená – podľa vedenia aparthotelu.
Prejsť na ponuku

Sledujte pravidelne stránku lacneleto.sk, kde každý deň pridávame nové tipy na lacné dovolenky. Každý deň sa môže na stránke objaviť super last minute ponuka na lacnú dovolenku. Sledujte aj náš Facebook a Instagram.

Zanechať odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.