JS Sol Can Picafort
Last minute

Španielsko z Bratislavy za 259 eur

3* hotel JS Sol Can Picafort v Španielsku z Bratislavy v termíne 15.10. – 22.10.2019. Cena za 8 dní bez stravy je 259 eur. Kliknite pre viac info.

Poloha: Hotel JS Sol Can Picafort sa nachádza v jednej z obľúbenejších letovísk Can Picaford. Vzdialený je len pár metrov od prekrásnej pieskovej pláže, a len pár krokov od zábavného centra a nočného života. Je situovaný priamo v srdci hlavného nákupného centra letovisko Can Picaford. V letovisku sa môžete tešiť na oblasť záujmu, ako napríklad Son Real, La Playa del Comú a Son Bauló. Navštíviť môžete aj mesta v okolí ako napríklad Alcúdia (13km) alebo Son Serra de Marina (11km). Letisko Palma de Mallorca je vzdialené 65 km.

Služby hotela: Spoločné priestory sú klimatizované. Hotel je vybavený výťahom, úschovňou batožín a tiež poskytuje službu organizácie výletov. Ponúka aj prepravu na letisko a z letiska za poplatok. Hostia môžu využiť vonkajší a vnútorný bazén, terasu, lehátka, fitnescentrum, masáže, wellness, vírivku, saunu, solárium, požičovňu bicyklov, požičovňu áut, požičovňu motocyklov, tenisový kurt, SPA, vodné aktivity.

Prejsť na ponuku

Sledujte pravidelne stránku lacneleto.sk, kde každý deň pridávame nové tipy na lacné dovolenky. Každý deň sa môže na stránke objaviť super last minute ponuka na lacnú dovolenku. Sledujte aj náš Facebook a Instagram.

Zanechať odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.