Nicotera Beach
Last minute

Taliansko z Košíc na 8 dní za 629 eur

3* hotel Nicotera Beach v Taliansku  z Košíc v termíne 28.8. – 4.9.2019. Cena za 8 dní s All Inclusive je 629 eur. Kliknite sem pre viac info.

Hotelový komplex Nicotera Beach leží priamo pri pláži Tyrrhenského mora v starostlivo udržiavanej záhrade plnej exotických pomarančovníkov a zelených pínií, asi 5 km od dedinky Nicotera Marina. Pri dobrej viditeľnosti vidno neďaleké Liparské ostrovy, či magickú Sicíliu. Služby tohto prázdninového strediska, množstvo animačných programov a jeho poloha predurčuje k prežitiu krásnej dovolenky vhodnej pre všetky vekové kategórie ako aj pre rodiny s deťmi. 

Ubytovanie je v niekoľkých samostatných budovách, v komplexe sa nachádza vstupná hala s recepciou, 2 reštaurácie, hlavná a druhá reštaurácia na terase s grilom, bar pri bazéne, bazénový komplex pre deti a dospelých (slnečníky a ležadlá zdarma), amfiteáter, detský klub a junior klub, detské ihrisko, celodenné animácie a miniklub aj v slovenskom jazyku, biberoneria (stravovací servis pre deti do 2 rokov – povinný príplatok na mieste), hotelový obchodík, tenisové kurty, futbal, stolný tenis, volejbal. Wi-Fi za poplatok na recepcii. 

All inclusive, raňajky, obedy a večere formou bohatých bufetových stolov. Počas obedov a večerí víno, pivo, voda a čapované nealkoholické nápoje. Večere možné aj v reštaurácii na terase: cestoviny, pizza, grilované ryby, morské plody (nutná rezervácia vopred). V čase od 8:00 do 24:00 hod. podávané nealkoholické nápoje, voda, čaj, káva, pivo, víno, miestne alkoholické nápoje. Ľahšie občerstvenie počas dňa, koláčiky a podobne sa podávajú vo vyhradených hodinách. „Biberoneria“ stravovací servis pre deti do 2 rokov – povinný príplatok na mieste.

Prejsť na ponuku

Sledujte pravidelne stránku lacneleto.sk, kde každý deň pridávame nové tipy na lacné dovolenky. Každý deň sa môže na stránke objaviť super last minute ponuka na lacnú dovolenku. Sledujte aj náš Facebook a Instagram

Zanechať odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.