Kivilcim
Last minute

Turecko z Bratislavy na 8 dní za 295 eur

3* hotel Kivilcim v Turecku z Bratisalvy v termíne 26.9. – 3.10.2019. Cena za 8 dní s polpenziou je 295 eur. Kliknite pre viac info.

Tento menší 3-hviezdičkový hotel ponúka jednoduchšie, no veľmi komfortné ubytovanie v dovolenkármi vyhľadávanom stredisku Marmaris, na pobreží Egejskej riviéry. Je situovaný necelých 100 m od od štrkovo-pieskovej pláže a svojim hosťom ponúka výborný pomer ceny a kvality služieb. Centrum Marmarisu sa nachádza cca 2 km od hotela, no najbližšie nákupné možnosti nájdete už po pár metroch chôdze. Hotel je výhodným pomerom ceny a kvality ubytovania a odporúčame ho nenáročnejším klientom.

Všetky izby majú k dispozícii vlastnú kúpeľňu s WC, sušič vlasov, minibar (za poplatok), klimatizáciu (za poplatok), telefón s priamou voľbou, trezor (za poplatok), balkón,detektor dymu.

24-hodinová recepcia, reštaurácia, pool bar (spoplatnený), menší vonkajší bazén, slnečná terasa s ležadlami (obmedzený počet), Wi-Fi pripojenie v Lobby, výťah, zmenáreň, úschovňa batožiny, parkovanie

Prejsť na ponuku

Sledujte pravidelne stránku lacneleto.sk, kde každý deň pridávame nové tipy na lacné dovolenky. Každý deň sa môže na stránke objaviť super last minute ponuka na lacnú dovolenku. Sledujte aj náš Facebook a Instagram

Zanechať odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.