Malina
Last minute

Bulharsko zo Sliača na 8 dní za 349 eur

3* hotel Malina v Bulharsku  zo Sliača v termíne 28.8. – 4.9.2019. Cena za 8 dní s raňajkami je 329 eur. Kliknite sem pre viac info.

Hotel Malina sa nachádza v novovybudovanej severnej časti Primorska na pokojnom mieste. Hotel je vzdialený od severnej pláže len 200 metrov a od centra letoviska 400 metrov. K vybaveniu hotela patrí recepcia, vkusne zariadená reštaurácia s výbornou kuchyňou a vonkajší bazén. Slnečníky a ležadla sú pri hotelovom bazéne zdarma. V celom hoteli sa nachádza Wi-fi pripojenie zdarma a samozrejmosťou je aj bezplatné parkovanie pred hotelom. Na recepcii je možnosť si zapožičať rýchlovarnú kanvicu. V hoteli Malina môžete využiť aj nové príjemné vonkajšie posedenie.

Ubytovanie v 2- lôžkových moderne zariadených izbách s možnosťou 2 prísteliek. Každá izba má klimatizáciu, chladničku, TV/SAT, balkón a vlast­nú kúpeľňu s WC.

Prejsť na ponuku

Sledujte pravidelne stránku lacneleto.sk, kde každý deň pridávame nové tipy na lacné dovolenky. Každý deň sa môže na stránke objaviť super last minute ponuka na lacnú dovolenku. Sledujte aj náš Facebook a Instagram

Zanechať odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.