Rosen
Last minute

Bulharsko zo Sliača na 8 dní za 329 eur

3* hotel Rosen v Bulharsku  zo Sliača v termíne 28.8. – 4.9.2019. Cena za 8 dní bez stravy je 329 eur. Kliknite sem pre viac info.

Štúdiá Rosen sa nachádzajú v novej časti mesta Pomoria, vzdialené sú 3 kilometre od starého mesta a 100 metrov od pláže. K dispozícii klientom je recepcia, vonkajší bazén s oddelenou časťou pre deti (pri ktorom je Wi-Fi pripojenie zdarma). Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii zdarma. Klientom individuálnou dopravou je k dispozícii bezplatné strážené parkovisko.

V klimatizovaných štúdiách typ A v ktorých sa nachádza manželská posteľ (2 základné lôžka) a rozťahovací gauč pre dve deti alebo jednu dospelú osobu. V štúdiu typ B sa nachádzajú 3 základné lôžka a rozťahovací gauč. Vo všetkých štúdiách je kuchynský kút (bez variča) s rýchlo varnou kanvicou, mikrovlnou rúrou, chladničkou, TV/SAT, Wi-Fi(zdarma), kúpeľňa s WC a terasa.

Prejsť na ponuku

Sledujte pravidelne stránku lacneleto.sk, kde každý deň pridávame nové tipy na lacné dovolenky. Každý deň sa môže na stránke objaviť super last minute ponuka na lacnú dovolenku. Sledujte aj náš Facebook a Instagram

Zanechať odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.