Leonardo
First Moment

Predĺžený víkend v Miláne na 4 dni za 263 eur

4* hotel Leonardo v Miláne z Bratislavy v termíne od 15.12. – 18.12.2019. Cena za 4 dni bez stravy je 263 eur. Kliknite pre viac info.

Hotel sa nachádza v srdci Milána, v blízkosti Porta Garibaldi, módnej štvrti Brera a ľahko sa dostanete aj na výstavisko Fiera Milano City. V blízkosti hotela je aj zastávka metra a ďalšie zastávky verejnej dopravy, a preto sa z hotela ľahko dostanete ku všetkým atrakciám a nákupným možnostiam tohto mesta.

Všetky štandartne zariadené izby majú vlastnú kúpeľňu s WC a sušičom vlasov, centrálne regulovanú klimatizáciu, ústredné kúerenie, TV, telefón s priamou voľbou, službu budenia, príslušentvo na prípravu čaju a kávy, toaletný stolík, detektor dymu, trezor a minibar (za poplatok).

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov ako aj transfer z letiska do mesta a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Prejsť na ponuku

Sledujte pravidelne stránku lacneleto.sk, kde každý deň pridávame nové tipy na lacné dovolenky. Každý deň sa môže na stránke objaviť super last minute ponuka na lacnú dovolenku. Sledujte aj náš Facebook a Instagram

Zanechať odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.